neljapäev, 25. september 2014

Huviringid koolis

Folklooriring alustab esmaspäeval, 13.oktoobril 5.tunni ajal muusikaklassis (ruum 211). Oodatud on 1.klassi õpilased. Tutvutakse Eesti vana ja uuema aja folklooriga: laulud, tantsud, pillilood, mängud jpm. Õpitakse mängima väikekandlel, plokkflöödil ja rütmipillidel lihtsamaid muusikapalasid.
Laste jooga on mõeldud 1. ja 2. klassi poistele ja tüdrukutele. Esimene tund on 6. oktoobril. Ring hakkab toimuma esmaspäeviti kell 13.50-14.35, teisipäeval 12.20-13.00. Tunnid toimuvad aulas. Info ja registreerimine Katri Kaldaru, 56478965, emaaed@gmail.com.
Mis on Laste Jooga? Laste jooga on õpetus kasvavale inimesele. Laste jooga põhieesmärgiks on välja arendada lapse kõik potentsiaalid. Terve keha, terve hingamine, terve mõistus, terved emotsioonid ja terve sisemaailm. Selles vanuses tegeleme eelkõige kehaga. Tugev selgroog on vundament kogu kehale, närvisüsteemile ja aju arengule. Kui selg on sirge, saab energia (veri, hapnik, toitained, elekter) vabalt liikuda ja lapse kogu keha on toidetud. Toidetud keha õpib ja kasvab hästi. Teeme: Jooga asanaid (asendeid) Keskendumisharjutusi Hääleharjutusi (hääl väljendab inimese enesekindlust ja väljendamisoskust) Vastupidavusharjutusi Ja veel: Mõtlemisoskus Tunnete ja emotsioonide korrektne väljendamine Omaenese sisemise jõu ja tarkuse tunnetamine ning kasutamine
Mõlemad ringid on RG õpilasele tasuta.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar