reede, 23. oktoober 2015

28.-30. oktoober

Teisipäeval, 27. oktoobril toimub õppekäik Tallinna loomaaeda. Koguneme 8.00 klassis, stardime 8.30 ja tagasi oleme umbes 15.00. 
  • Palun õpilastel kindlasti kaasa võtta õpilaspilet ja väike kilekott, et saaks sinna koolist kaasa antavad saiakese panna. Sööki ja jooki võib ka kodust kaasa võtta (kooli toidupakis on tavaliselt üks saiake, õun ja kõrrejook). 
  • Selga ja jalga panna ilmastikule vastavad riided ja arvestada sellega, et loomaaias peab üpris palju kõndima. Vihma korral vihmakeebid. 
  • Võimalusel palun lastel kaasa võtta fotoaparaat või nutiseade, millega saab pilti teha. Õpilaste ülesanne loomaaias on valida üks loom ja pildistada teda ning tema kohta käivat infotahvlit. Hiljem tuleb selle looma kohta veel infot otsida ja ettekanne teha. Võtan ise ka kaasa kõik pilti tegevad vahendid ja saan õpilastele vajadusel neid anda.
Tuletan meelde, et kolmapäeval, 28. oktoobril peaks õpilastel olema läbi loetud Iko Marani raamat "Londiste, õige nimega Vant" I osa ja täidetud selle kohta lugemispäevik (pealkiri, autor, ilmumisaasta, 3-4 lauset raamatu sisu kohta ja mis meeldis, pilt). Lugemispäevikut võib lugemistesti ajal kasutada.

Kolmapäeval, 28. oktoobril jääb muusika ära ja koolipäev lõppeb 11.40.

Neljapäeval, 29. oktoobril läheme õppekäigule Lääne-Viru Keskraamatukokku 5. tunni ajal (järelaitamistunni ajal). Raamatukogus kohtume kirjanikuga Sulev Oll. Koolipäev saab läbi umbes kell 12.45 Keskraamatukogus.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar